Elegantiškas 3 žvaigždučių viešbutis „Art Hotel“ įsikūręs Druskininkų centre. Iki vandens pramogų parko pėsčiomis nueisite per 7 minutes, o žiemos pramogų kompleksą „Snow Arena“ automobiliu pasieksite per 6 minutes. 200 metrų nuo viešo paplūdimio. Už 5 minučių kelio pėsčiomis yra įvairių SPA centrų, sveikatingumo centras ir daug restoranų. Artimiausia autobusų stotis yra už 1 km.Druskininkai
"Art Hotel"

UŽSAKYTI
Dvivietė studijaŠioje šiuolaikiškoje studijoje yra vonios kambarys ir virtuvėlė su virykle, šaldytuvu ir elektriniu virduliu. Kai kuriose studijose yra balkonai. Šio tipo numeriuose papildomos lovos negalima. Studijos interjeras puikiai suderintas, siūlantis jaukią ir modernią atmosferą. Kambariai aprūpinti kokybiška baldų ir technikos įranga, o sodrus natūralus šviesos srautas puikiai pabrėžia erdvę. Viešbučio svečiai taip pat gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu.


UŽSAKYTI

Numeris šeimai
(2 suaugusiesiems ir 1 vaikui)


Šioje šviesioje, modernioje dvivietėje studijoje yra vonios kambarys ir virtuvėlė su virykle, šaldytuvu ir elektriniu virduliu. Taip pat yra balkonas, kuris suteikia galimybę mėgautis išskirtiniu vaizdu ir oru. Studijos interjeras puikiai suderintas, sukuriant jaukų ir šiuolaikišką atmosferą. Kambarys įrengtas aukštos kokybės baldais ir modernia buitine technika, užtikrinančiais komfortą ir patogumus. Tai puiki vieta poilsiui, kur galite jaustis kaip namuose ir tuo pačiu mėgautis visomis šiuolaikinėmis patogumais.


UŽSAKYTI
Numeris šeimai
(2 suaugusiesiems ir 2 vaikams)
Erdvus kambarys su vonios kambariu ir virtuvėle su šaldytuvu ir būtiniausiais virtuvės reikmenimis suteikia jums patogumą ir savarankiškumą. Čia galėsite mėgautis erdviu kambariu, kuriame įrengtas vonios kambarys su visais reikalingais patogumais. Virtuvėlė su šaldytuvu ir pagrindiniais virtuvės reikmenimis suteiks jums galimybę patys gaminti maistą, jei to norite. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina prabangą ir nepriklausomumą savo viešnagei.


UŽSAKYTI

Šeimyninė studija su vaizdu į miestą


Šioje šviesioje ir modernioje studijoje yra vonios kambarys ir virtuvėlė su valgomojo zona, šaldytuvu ir mikrobangų krosnele. Taip pat yra balkonas, kuriame galite mėgautis atvira erdve ir gaiviu oru. Ši studija sujungia funkcionalumą su moderniu dizainu, kurio tikslas suteikti jums patogią ir jaukią aplinką. Vonios kambarys su visais reikalingais patogumais ir virtuvėlė su valgomojo zona leis jums jaustis kaip namuose. Balkonas taip pat suteikia galimybę mėgautis nuostabiais vaizdais arba tiesiog pailsėti lauke. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina patogumus ir šiuolaikišką atmosferą savo viešnagei.


UŽSAKYTI
Ištaigingi apartamentai

Šiuose itin erdviuose, šviesiuose ir šiuolaikiškuose apartamentuose yra vonios kambarys ir virtuvėlė su virykle, šaldytuvu ir elektriniu virduliu. Taip pat yra balkonas su vaizdu į miestą, kuris suteikia jums galimybę mėgautis miesto panoramomis ir oru. Šie apartamentai sukurti taip, kad suteiktų didžiulę patogumų ir modernumo harmoniją. Vonios kambarys su visais būtiniais patogumais ir virtuvėlė su pilna virtuvės įranga leidžia jums jaustis kaip namuose. Balkonas, atveriantis vaizdą į miestą, dar labiau praturtina jūsų viešnagę, suteikdamas galimybę mėgautis gyvenimo pulsu ir miesto grožiu tiesiai iš savo apartamentų. Tai ideali vieta tiems, kas ieško komforto ir šiuolaikiško poilsio.

Kontaktai
+37067799229
arthotel.lt@gmail.com
Šv. Jokūbo g. 9, 66119 Druskininkai